W piątek 29 grudnia zespół młodziczek młodszych wyjechał do Turowa na VI Ogólnopolski Turniej TUROWO CUP 2017. Zawody należy uznać za bardzo udane pod względem organizacyjnym. Zawodniczki pomimo słabszej postawy na boisku otrzymały medale, puchar i pyszne pączki. Klub UKS Venus Jędrzejewo zakupił swoim zawodniczkom turniejowe koszulki. Dziękuję Pani Jaworskiej za pomoc w przewiezieniu zawodniczek na zawody.

Grom Turowo : ENEA Venus Basket Piła 42:37

Punkty: Jankowska 10, Michelle 9, Sikora 4, Szybiak 4, Knarkowska 3, Wysocka 2, Ostrowska 2, Kamba 2,Wiśniewska 1

Dobre tylko 1 i 4 kwarta. Środek meczu bez pomysłu na rozegranie ataku. Było w naszych poczynaniach widać świąteczną przerwę.

KSKK Koszalin – ENEA Venus Basket Piła 49:36

Punkty: Michelle 13, Szybiak 10, Sikora 4, Wiśniewska 4, Głuszanowska 3, Knakowska 2.

Po połowie prowadziliśmy. Niestety w drugiej części nie starczyło sił.

Więcej na http://grom.turowo.pl/?p=7645