6 stycznia w Święto Trzech Króli nasze zespół udał się do Rawicza na 3 Turniej rocznika 2006 r. i młodsze (w naszym przypadku w 80% młodsze). Turniej miał podobny scenariusz do poprzednich – Leszno okazało się zespołem dojrzalszym i skuteczniejszym od pozostałych. Właściwie tylko nasze dwie wysokie stanowiły zagrożenie dla rywalek – reszta nie mogła sforsować agresywnej obrony co widać ze statystyk. Martwi słaby mecz z Rawiczem – po dwóch łatwych meczach tym razem było blisko niespodzianki. Generalnie długa podróż oraz okres świąteczny zrobiły swoje – brakowało dokładności i pomysłu na rozegranie. Zdarzały się koszmarne błędy w obronie w stylu – nie wiem kogo kryję, krycie w ataku czy nawet szarża na własny kosz.

 

UKS Venus Jędrzejewo – UKS 12 Leszno 22:36

Punkty: Wysocka 6, Wiśniewska 12, Kamba 2, Pertek.

UKS Venus Jędrzejewo – Olimp Rawicz 45:39

Punkty: Wysocka 24, Wiśniewska 16, Kamba 3, Ostrowska 2.