Drużyna młodziczek mecz z Gnieznem miała rozegrać w lutym ale na prośbę władz KS Basket Piła nasze spotkanie było jednym z elementów koszykarskiej orkiestry Jurka Owsiaka. Cieszymy się ze zwycięstwa i gratulujemy organizatorom pomysłu. Mecz był jednostronnym widowiskiem, choć taki obrót sprawy spowodował rozprężenie w naszych szeregach. Trener wpuścił na boisko wszystkie zawodniczki i z wyjątkiem Gabrysi każda zakończyła spotkanie z dorobkiem punktowym. Rozczarowujący był występ Amelii Jankowskiej – która rozpoczęła mecz zdobyciem 2 punktów i do ostatniego gwizdka nie zagrała ani jednej dobrej akcji w obronie czy w ataku. Cieszą punkty Zosi i Leny. Wciąż zbyt bojaźliwie Zuzanna Sikora i Patrycja Andrzejewska.

ENEA Venus Basket Piła – TS Basket Gniezno 76:21

Punkty: Wełniak 16, Szarejko 12, Szybiak 12, Michelle 10, Wiśniewska 6, Czajko 6, Sikora 5, Andrzejewska 2, Wysocka 2, Kamba 2, Jankowska 2, Głuszanowska 1.