W sobotnie przedpołudnie drużyna Szkoły Podstawowej – IV,V i VI klasy wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu. W zeszłym roku po wielu latach dominacji oddaliśmy Puchar Trzciance. Tym razem jechaliśmy z jasno postawionym przez trenera zadaniem – odzyskać tytuł. Siła i doświadczenie naszego zespołu były widoczne zwłaszcza w meczu z Krzyżem. W spotkaniu z gospodyniami zagraliśmy zbyt chaotycznie (może za bardzo chcieliśmy wygrać). Wciąż ulegamy pokusie prostych boiskowych rozwiązań. To wystarcza tylko do pewnego poziomu rozgrywek. Żeby wrócić do gry o najwyższe cele trzeba nasza grę modyfikować i być maksymalnie skupionym na założeniach taktycznych.

Nasz zespół reprezentowały: Ola Radziuk, Amelia Jankowska, Zuzanna Sikora, Patrycja Andrzejewska, Zosia Czajko, Lena Wiśniewska, Iga Durejko, Amelia Krysztopolska, Angelika Kina, Luiza Pertek, Otylia Nowak, Karolina Ostrowska. Trener: Robert Zimny

 

SP Jędrzejewo – SP Krzyż 63 :5

Punkty: Jankowska 20, Wiśniewska 12, Sikora 10, Andrzejewska 8, Radziuk 6, Krysztopolska 5, Czajko 2.

SP Jędrzejewo – SP 1 Czarnków 48:8

Punkty: Jankowska 17, Wiśniewska 14, Czajko 8, Krysztopolska 2, Radziuk 2, Pertek 2, Andrzejewska 1.