W sobotę po zakończeniu roku szkolnego nasze zespoły pojechały na Turniej 3 x 3 do Piły gdzie odbyła się już jego XIV edycja. Zawody od początku organizuje Basket Piła  a od kilku lat patronuje Starosta Pilski.  Można powiedzieć, że wynik satysfakcjonujący w kategorii gimnazjum (I miejsce ), słaby w szkołach podstawowych (III miejsce ) i poniżej oczekiwań w open (nasze absolwentki – III miejsce). Amelia Porębska została MVP w kategorii gimnazjum. Opiekę nad zespołami sprawowała Lidka Grien za co jej bardzo dziękuję w imieniu Zarządu. Wykonała też tradycyjnie świetne zdjęcia.

Wystapiliśmy w składzie

SP – Zuza Sikora, Ola Radziuk, Amelia Krysztopolska, Zosia Czajko

Gimnazjum – Patrycja Krajewska, Amelia Porębska, Dominika Kościuk, Zuzanna Żytlińska (I miejsce

Open – Żytlińska Zuzanna, Marta Mikołajewska, Wiktoria Radziuk