We wtorek 26 czerwca członkowie UKS Venus Jędrzejewo zgodnie ze statutem spotkali się na walnym zebraniu sprawozdawczym. Odbyło się ono na sali sportowej w Jędrzejewie. Pan Prezes – Robert Zimny otworzył zebranie i przekazał prowadzenie Pani Lidce Grien. Zebranie przyjęło jednogłośnie sprawozdanie merytoryczne i finansowe. Komisja Rewizyjna nie miała zastrzeżeń do gospodarki finansowej, a Zarząd uzyskał absolutorium. W drugiej części przyjęto uchwałę o rezygnacji ze zgrupowania letniego na rzecz obowiązkowych warsztatów koszykarskich w sierpniu (ruszamy od poniedziałku 20 sierpnia). Program Holiday Basket ukaże się wkrótce na stronie a ponadto każda zawodniczka dostanie informacje pisemną.

W tym roku pożegnaliśmy dwie zawodniczki podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Były to Julia Golon i Dominika Kościuk. Dziewczyny otrzymały z rąk trenera Roberta Zimnego statuetki i czapeczki. Dziękujemy za wiele lat współpracy, czasem trudnej ale przynoszącej efekty w postaci wielu zwycięstw na parkietach całego kraju.  Nagrodę dodatkową za grę na równym, wysokim poziomie otrzymała Amelia Jankowska.

W okresie wakacyjny zorganizowaliśmy już jeden wyjazd na basen do Czarnkowa (03.07.2017), a ponadto Pani Lidka Grien organizuje spotkania rekreacyjne na boisku w Jędrzejewie, na które serdecznie zapraszam.