Uprzejmie informuję, że od poniedziałku rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2018/2019. Szczegółowa informacja poniżej. Przypominam, że do młodszej grupy należą uczennice klas I-IV z wyjątkiem Otylii i Luizy, które trenują w starszej grupie. Tylko w poniedziałek  Luiza,Otylia i Iga Durejko jadą z grupą młodszą. Starsza grupa zaczyna we wtorek – wyjazd o 8.45 z Jędrzejewa do Trzcianki.

Obecność jest obowiązkowa. Nagrodą za 100% obecność będzie koszulka (projekt poniżej)

Grupę młodszą tworzą: Martyna Czajko, Błoniarczyk Julka, Dziabas Zuzanna, Helak Zosia, Hryncewicz Rozalia, Nowak Nadia, Wereszko Iga, Jankowska Gabriela, Mitelewska Amelia, Barłożek Blanka, Mąka Zuzanna, Stróżyńska Sandra, Urban Patrycja, Wicher Oliwia, Grembowska Oliwia, Kowalewska Marta, Ostrowska Karolina, Schroers Patrycja, Alicja Pluta, Paszkiewicz Marta.

Starsza: Otylia Nowak, Luiza Pertek, Iga Durejko, Ola Radziuk, Magda Ostrowska, Zuzanna Sikora, Patrycja Kowalska, Zosia Czajko, Amelia Jankowska, Angelika Kina, Amelia Krysztopolska, Amelia Porębska, Zuzanna Malinowska, Emila Błażyńska, Patrycja Krajewska.