W tym roku niestety ze względu na niską frekwencję i moje problemy ze stawem skokowym odwołaliśmy zgrupowanie w Czarnym Dunajcu. Za aprobatą większości rodziców Klub zorganizował Holiday Basket czyli tydzień z koszykówką. Zawodniczki, które nie skorzystały z oferty treningów na zasadzie „nie bo nie” muszą się liczyć z konsekwencjami, ponieważ rodzice przyjęli uchwałę, że jest to cykl treningowy obowiązkowy.

W ciągu pięciu dni opiekunowie – Lidka Grien, Krzysztof Jaworski i Robert Zimny przygotowali następujący program

  1. Treningi w Trzciance i w Jędrzejewie
  2. Wizyty na basenach – Piła, Oborniki, Czarnków.
  3. Piknik nad jeziorem w Trzciance
  4. Wizytę w Jump Arenie w Poznaniu
  5. Pobyt w Parku Linowym Adrenalina w Obornikach
  6. Zajęcia z instruktorem w 4ACTIVE w Trzciance

Najwytrwalsi otrzymali koszulki. Dziękuję wszystkim uczestnikom, opiekunom i rodzicom.