Inauguracja sezonu nastąpiła wcześniej niż zwykle. Dostaliśmy zaproszenie na turniej trójek koszykarskich do Ryczywołu – Ryczybulls 2018. W sobotnie popołudnie na kompleksie ORLIK w Ryczywole pojawiło się 5 ekip – 2 z Jędrzejewa (Skwareczki, Nieodpowiedzialne), 2 z Ryczywołu (Petardy i Babeczki i 1 z Rogoźna (UKS-2 Rogoźno). Zagraliśmy systemem każdy z każdym. Było widać brak obozu – dziewczyny były w letniej formie i dominował happy basket. Niespodziankę zrobiły najmłodsze „venusiątka”, które po dogrywce ograły gospodynie i wydarły zwycięstwo jednym koszem Rogoźnu. Poza zasięgiem były Skwareczki choć miałem wrażenie że grały nas wstecznym biegu – zwłaszcza Ola. Niestety kontuzji nabawiła się Amelia, która raczej nie zagra w Słupsku. Organizatorzy zadbali o oprawę – był poczęstunek, puchary i koszulki dla wszystkich grających. Nie udało się rozegrać konkursu rzutowego, bo Pani Jesień dała znać o sobie i zaczęło padać. Dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieje na kolejne spotkania z KS Golnica Ryczywół.

Kolejność Turniejowa

  1. Skwareczki Jędrzejewo (Patrycja Krajewska, Ola Radziuk, Amelia Porębska, Zuzanna Malinowska)
  2. Nieodpowiedzialne Jędrzejewo (Amelia Jankowska, Zuzanna Sikora, Zosia Czajko, Amelia Krysztopolska)
  3. UKS – 2 Rogoźno
  4. Petardy Ryczywół
  5. Babeczki Ryczywół

dav