Nasz najmłodszy team 7 października zadebiutował w „Małej Lidze Suchy Las i Przyjaciele”. Ta nowa inicjatywa na koszykarskiej mapie Wielkopolski łączy tych pasjonatów basketu, którzy mają dość ligowego  wyścigu o miejsca na podium. Przyświeca nam propagowanie zdrowego trybu życia, aktywizacja dzieci i rodziców oraz wspieranie integracji międzypokoleniowej i wolontariatu. Ta nowa formuła skupia drużyny z Zakrzewa, Zalasewa, Suchego Lasu, Ryczywołu i Poznania. Do Suchego Lasu pojechaliśmy w bardzo szerokim składzie – był zawodniczki z II,III,IV i V klasy szkoły Podstawowej. Zaskoczył nas ogrom obiektu oraz pełna sala kibiców. Otwarta formuła prezentacji zespołów sprzyjała interakcji między kibicami i zawodnikami (runda honorowa z Trenerem – uff ledwo dałem radę… ). W Turnieju zagraliśmy 4 mecze – musieliśmy uznać wyższość gospodarzy, a pokonaliśmy Zalasewo, Zakrzewo i Golnicę Ryczywół. Zawody należy uznać za bardzo udane. Dziękuję Celinie Nowak za pomoc podczas podróży i turnieju. 17-18 listopada będziemy gospodarzami i już dziś zapraszamy rodziców do wspólnego kibicowania.

UKS Venus Jędrzejewo reprezentowały: Otylia Nowak, Luiza Pertek, Marta Kowalewska, Oliwia Grembowska, Alicja Pluta, Marta Paszkiewicz, Karolina Ostrowska, Zuzanna Mąka, Patrycja Urban, Zosia Helak, Gabrysia Jankowska, Blanka Barłożek, Oliwia Wicher, Amelia Mitelewska, Nadia Nowak, Rozalia Hajdukiewicz, Sandra Stróżyńska, Iga Wereszko, Zuzanna Dziabas, Martyna Czajko. Trener: Robert Zimny