To były fantastyczne zawody – tyle można powiedzieć o dwudniowym Turnieju w Jędrzejewie (17-18 listopada). Rodzice stanęli na wysokości zadania – już w piątek Pan Helak i Państwo Nowak z uczniami uporządkowali salę. Pan Jurek Dolny wywiózł zalegający sprzęt. Przygotowaliśmy 4 szatnie. Mamy przygotowały ciasta i kanapki –  pełniły tez dyżury. Nasza Pani Reporter – Lidka Grien jak zwykle była na posterunku. Opiekę medyczną zapewnili Pani Ela Wiśniewska i Adam Andrzejewski. Sędziowali – Pan Robert Zimny i Krzysztof Jaworski. W pierwszym dniu opiekę nad zespołem sprawował Sebastian Pisowodzki. Pan Krzysiu Sikora i Pan Rysiu Hajdukiewicz zadbali o dekoracje i czystość na obiekcie.

Aspekt sportowy był równie udany. Mecze były zacięte i uczestnicy na pewno zdobyli nowe doświadczenia. Wynik był sprawą drugorzędną choć trzeba odnotować zwycięstwo Golnicy Ryczywół w grupie A i Suchego Lasu w Grupie B. Nasz zespół rozgrzewał się powoli i dopiero w ostatnim meczu zaprezentował to czego uczymy się na treningach. Drugie miejsce jest satysfakcjonujące, choć nie powinniśmy stracić przewagi w meczu z Golnicą. Musimy dalej ciężko pracować na treningach – przyjęty kierunek szkolenia jest właściwy. Następny Turniej odbędzie się w Dopiewie 15 grudnia a gospodarzem będzie Korona Zakrzewo. Serdecznie zapraszamy.

Oto kilka słów podziękowań od trenerów

Od Mini Basket Akademii

Dziękujemy serdecznie za fantastyczny turniej i domową atmosferę. Bardzo nas tym wzruszyliście i mamy ochotę do Was wracać na turnieje, jeśli nadarzy się ku temu w przyszłości okazja.  Specjalne podziękowania także dla tych, którzy wykonali swoją prace w cieniu reflektorów, dbając o naszych sportowców i dobrą atmosferę na turniejach… Wielkie podziękowania dla Pani Sylwii, Teresy, Celiny,Marzeny, Małgorzaty, Joanny, i Pana Roberta i Pawła za przygotowanie dla nas super posiłków, a Pani Lidce za naszą wspólną fotografie grupową.

Od Sucholudów Basket Team Suchy Las

„Robert, chciałabym serdecznie podziękować za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia naszych dzieciaków na meczach w Jędrzejewie.Niesamowita, fajna atmosfera i jak napisał Łukasz: domowa, rzadko spotykana na sportowych parkietach. To ciasto 😉 podzielenie stref dla dzieci i rodziców ;-)Talerzyki i filiżanki na stołach, uzupełnianie zjedzonych kanapek i kawałków ciast……. po prostu super!Sportowo świetnie poprowadzony Turniej”

Od Korony Zakrzewo

Dołączam się do podziękowań Ilony. Wprawdzie osobiście mnie nie było w Jędrzejewie, ale wiem z relacji Artura – trenera zespołu Korony Zakrzewo, że turniej był fajnie zorganizowany.

Od Golnicy Ryczywół

Dziękujemy za bardzo klimatyczny turniej. Organizacja na wysokim poziomie, atmosfera wręcz „domowa”, rzadko spotykana podczas wydarzeń sportowych, przez co czyniąca te rozgrywki jeszcze bardziej klimatycznymi. Mamy nadzieje na niejedną jeszcze okazję zabawy z piłką do koszykówki w Waszej miejscowości.

 

Serdeczne podziękowania kieruję do obsługi imprezy – Teresy Wieczorek, Celiny i Marcina Nowak,  Małgorzaty i Roberta  Helak, Joanny Mazur, Marzeny Ostrowskiej, Sylwii i Pawła Mitelewskich, Joanny i Bartka Hryncewicz, Alicji Barłożek, Dorocie Czajko, Joannie Mitelewskiej, chłopakom z LZS Wenus Jędrzejewo oraz uczniom Patrykowi, Błażejowi, Dominikowi i dziewczynom ze stolika (Zuza, Ola, Amelia, Lena, Zosia, Angelika)