Turniej w Dopiewie (15 grudnia)  był trzecim z cyklu LIGI SUCHY LAS I PRZYJACIELE. Jego wyjątkowość polegała na tym, że Klub postanowił zabrać na wspólną wyprawę rodziców naszych zawodniczek. Była to forma podziękowania za zaangażowanie i pomoc w 2018 r. Nie wszyscy w przedświąteczną sobotę mogli uczestniczyć w wyprawie – Ci  którzy pojechali na pewno nie żałowali. Wesoła ekipa przyjechała do Dopiewa w ostatniej chwili co przełożyło się na poczynania na boisku. Pierwsze trzy kwarty były słabe a przebudzenie mocy nastąpiło dopiero w ostatniej części. Zabrakło czasu i skończyło się niestety przegraną 31:26. W przerwie mogliśmy skosztować kanapek, wypieków i owoców przygotowanych przez gospodarzy. Drugie spotkanie zapowiadało się ekscytująco, ponieważ naszym rywalem była Akademia Koszykówki Poznań. To jeden z faworytów tych rozgrywek. Początek tradycyjnie słaby – potem gra kosz za kosz i ostatecznie punkt zdecydowały o naszej wygranej (16:15). Trzeci mecz tzw. derby rozegraliśmy z rywalem zza miedzy Golnicą Ryczywół. Przypomnę, że dotychczasowy bilans był 1:1. Mecz Golnica zaczęła dynamicznie, a my ospale. Potem role się odwróciły i mogliśmy się cieszyć z drugiej wygranej (17:15). Korona Zakrzewo podniosła wysoko poziom organizacyjny – na zakończenie każdy uczestnik otrzymał medal i breloczek. Uśmiech dzieci był największym podziękowaniem dla gospodarzy. W doskonałych nastrojach wesoła ekipa z Jędrzejewa pojechała do Centrum Handlowego KING CROSS. Atmosfera świąt sprzyjała rodzinnym zakupom więc wyprawę należy uznać za bardzo udaną i myślę, że będziemy powtarzać wspólne wyjazdy mam, ojców i dzieci.