Na zaproszenie trenera Łukasza Markwitza z KS Golnica Ryczywół mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w charytatywnym meczu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Drużyny przywitała szefowa sztabu Anna Nowicka i  oficjalnie otworzyła start ogólnopolskiej akcji w Ryczywole. Zagraliśmy cztery kwarty z podziałem na starsze i młodsze. W naszym zespole zdecydowanie lepiej zaprezentowała się grupa młodsza, która być może punktów rzuciła mniej ale walczyła i biegała z większym zaangażowaniem. Starsze dziewczyny popełniały wiele szkolnych błędów. Nie wynik tu jednak był najważniejszy lecz idea solidarności z tymi, którzy żeby uprawiać sport muszą często przejść skomplikowane operacje i długotrwałą rehabilitację. Jurek Owsiak swoją działalnością daje wielu osobom nadzieje na powrót do zdrowia. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 16:16. Po spotkaniu zaproszono drużyny na środek sali gdzie Wójt Gminy Ryczywół wręczył wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale. Po zmaganiach sportowych zawodniczki i trenerzy zostali zaproszeni na poczęstunek. Z uśmiechami na twarzach i z serduszkami na piersi wieczorem wróciliśmy do Jędrzejewa.