XII Bal Sportowca UKS Venus Jędrzejewo przeszedł do historii naszego stowarzyszenia. 16 lutego w walentynkowym nastroju ponad 60 par bawiło się w lokalu Celineczka w Jędrzejewie. Nowy DJ, nowe niespodzianki. Po 2 latach nie zobaczyliśmy Pana Kucharskiego, którego zastąpił Sound, Light&Show Promotion . Na sali pojawiło się magiczne lustro gdzie można było zrobić sobie zabawne zdjęcie. Wśród wielu zaproszonych gości znaleźli się: burmistrz Trzcianki Pan Krzysztof Jaworski, Wójt Gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek i sołtysi – Edward Mitelewski (Jędrzejewo) i Paweł Mitelewski (Zielonowo). Bal otworzył Prezes Zarządu, który wzniósł tradycyjny toast za pomyślność Uczniowskiego Klubu Sportowego Venus Jędrzejewo. Gratulacje i życzenia złożyli samorządowcy.  Po raz pierwszy pojawił się goście specjalni – Państwo Monika i Kuba Gryszczenia – właściciele lokalu i przetwórni Gryszceniówka (nasi sponsorzy) oraz Łukasz Markwitz  – trener sekcji koszykówki KS Golnica Ryczywół. Doskonała kuchnia, walentynkowy wystrój, licytacje, taniec z różą – wszystko to stworzyło niezapomnianą atmosferę. Zabawa trwała do białego rana, co niewątpliwie jest dobrą zapowiedzią XIII Balu Sportowca, choć wierzący w pechową „13” proponowali zrobić od razu XIV. Mamy już kilka pomysłów i mam nadzieję, że wszystkich zaskoczymy. Korzystając z okazji dziękuję pozostałym darczyńcom – Markowi Dolnemu, Feliksowi Łaszczowi, Monice Piotrowskiej, Bolesławowi Chwarściankowi, Krzysztofowi Jaworskiemu oraz Celinie Ostrowskiej. Oddzielne słowa wdzięczności kieruję do Celiny i Marcina Nowaków, którzy zadbali o przygotowanie i przebieg uroczystości.