Nieco poprawiliśmy sobie nastroje – w środę 27 lutego nasze kadetki wygrały Mistrzostwa Powiatu. Z obawami pojechaliśmy do Czarnkowa, ponieważ zespół został nieco osierocony (Pan Krzysztof Jaworski z racji licznych obowiązków służbowych musiał zawiesić przyjazdy do Jędrzejewa). Pod czujnym okiem Pań – Lidii Grien i Pani Ewy Jachimczyk nasze dziewczyny odniosły dwa pewne zwycięstwa – najpierw w półfinale z Trzcianka 34:24 i w finale 40:7 z gospodyniami z Czarnkowa. Dwie pierwsze drużyny awansowały do Finału Rejonu, który odbędzie się 19 marca w Trzciance. Trudno ocenić aktualną dyspozycję naszych zawodniczek – za mało gramy i  trenujemy też w kratkę. Wszystko rozegra się w sferze mentalnej i tzw. dyspozycji dnia. W każdym bądź razie – tanio skóry nie sprzedamy !!!!

Nasz team reprezentowały: Amelia Porębska (k), Zuzanna Malinowska, Emilia Błażyńska, Katarzyna Mundziel, Amelia Krysztopolska, Amalia Jankowska, Zuzanna Sikora, Zosia Czajko, Magdalena Ostrowska, Angelika Kina, Klaudia Pielach, Patrycja Andrzejewska.