Finał Rejonu Pilskiego (20 marca) był dla nas zimnym prysznicem. W zeszłym roku w Pile pokonaliśmy zespół składający się z młodziczek KS Basket Piła. Minął rok – dziewczyny z Piły zrobiły ogromny skok jakościowy, a u nas niestety nastąpił regres. Miało na to wpływ wiele czynników – brak obozu, odejście Pana Krzysia i malejąca motywacja do ciężkiej pracy na treningach. Żeby kłopotów było mało pomylono terminy Finału i musieliśmy zrezygnować z atutu gry na własnym parkiecie. W półfinale pokonaliśmy Gimnazjum z Świętej, a Piła rówieśniczki z Czarnkowa. W Finale nie mieliśmy wiele do powiedzenia – rywalki dominowały w każdym elemencie gry . Może ciut lepiej byłoby z Amelią Jankowską i w pełni zdrową Amelią Porębską ? Nie wiem… trzeba wyciągnąć wnioski i budować nowy zespół, który bez kompleksów wróci za 2 lata do Piły i odbierze tytuł.

Kolejność w Rejonie Pilskim

  1. SP 11 Piła – awans do Półfinału Województwa
  2. SP Jędrzejewo
  3. SP Święta
  4. SP Czarnków