VI Turniej Ligi Suchy Las i Przyjaciele odbył się w Ryczywole a gospodarzami była sekcja koszykówki KS Golnica. Wciąż rosnący poziom organizacyjny  naszych Turniejów został podtrzymany, a nawet w pewnych obszarach wzbogacony. Tym razem trafiliśmy do Trudniejszej grupy – z UKS – 2 Rogoźno, Sucholudkami Suchy Las I, Koroną Zakrzewo i gospodyniami. Rywalizacja zakończyła się remisem – dwie wygrane i dwie przegrane. Niestety zagraliśmy chaotycznie i niedokładnie, zwłaszcza zawodniczki z najdłuższym stażem. Wśród wielu niespodzianek muszę wymienić stoisko bułeczek z pieczarkami (lokalny produkt firmy ŁUK-MAR), obecność maskotek Pyrka z Obornik i Tadka z Trzcianki oraz wspólną rozgrzewkę przy muzyce. Była też konkurencja na wesoło dla trenerów. Zakończenie miało uroczysty charakter – każdy uczestnik otrzymał dyplom i medal z rąk organizatorów i lokalnych władz. Na pewno będziemy miło wspominać te zawody i chętnie tam wrócimy. Przed nami Finał rozgrywek w Suchym Lesie – mam nadzieje, że będziemy w lepszej dyspozycji.