Pomimo wakacji udało się zmobilizować trenerów i zawodniczki i zorganizować Turniej kończący sezon 2018/2019 (21 czerwca). Do Ryczywołu przyjechały zespoły z  Rogoźna i Jędrzejewa. Dla niektórych było to podsumowanie roku dla innych poszukiwania odpowiedzi co robić w kolejnym sezonie.  Starcie rywali zza miedzy okazało się zwycięskie dla Rogoźna, na drugim miejscu uplasowały się gospodynie, a na najniższym stopniu niestety my. Gra naszego zespołu była niestety chaotyczna (okiem trenera to najsłabszy występ w tym sezonie). Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Ryczywół trafił do grodu Przemysława i patrząc na grę Rogoźnianek nie łatwo będzie go odzyskać w przyszłym roku. Warto wspomnieć że zawodniczki uhonorowano pamiątkowymi medalami. Naszym podopiecznym   życzymy aktywnego odpoczynku (tylko nie siedźcie przed ekranami smartfonów !!!) i udanego zgrupowania w Lubaszu. Do zobaczenia na ligowych boiskach w przyszłym sezonie !!!!!

W drodze powrotnej wszystkie uczestniczki Turnieju zostały zaproszone na basen w Czarnkowie, co nieco poprawiło nasze nastroje.