Od 2008 r. Zarząd UKS Venus Jędrzejewo organizuje Bal Sportowca. W okresie karnawału spotykamy się na sali wiejskiej w Jędrzejewie gdzie wspólnie podsumowujemy sezon sportowy i świętujemy. Całość imprezy przygotowują rodzice, dzieci i członkowie Zarządu – stroimy salę, szukamy sponsorów, pieczemy ciasta itp. Imprezie towarzyszy licytacja gadżetów przekazanych przez samorządowców, przedsiębiorców i kluby sportowe z całej Wielkopolski. Dochód z biletów i z aukcji w całości przeznaczany jest na wsparcie imprez organizowanych przez Klub – wymiana międzynarodową, obozy sportowe, udział w rozgrywkach ligowych i turniejach. W latach 2008-2010 część imprezy poświęcaliśmy na prezentację drużyny i uhonorowanie najlepszych zawodniczek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników zabawy w 2011 r. odeszliśmy od tej formuły i podsumowanie sezonu organizujemy po zakończeniu roku szkolnego. Kolejną nowością uatrakcyjniającą nasze święto sportu było przeniesienie zabawy z sali sportowej do Celineczki – znanego lokalu Państwa Nowaków. Trafiło to w gusta balowiczów – można mówić o tzw. strzale w dziesiątkę. Impreza na stałe wpisała w lokalną tradycję i zyskuje coraz więcej uczestników nie tylko z Jędrzejewa ale z innych miejscowości. Wszyscy bawią się świetnie, albowiem przyświeca nam szczytny cel. Zdajemy sobie sprawę, że każda złotówka zainwestowana w rozwój fizyczny i intelektualny dzieci zwraca się w przyszłości 100-krotnie.

Dotychczas zorganizowaliśmy:

• I Bal Sportowca 19 kwietnia 2008r.
  • II Bal Sportowca 23 maja 2009r.
  • III Bal Sportowca 24 kwietnia 2010r.
  • IV Bal Sportowca 12 lutego 2011r.
  • V Bal Sportowca 11 lutego 2012r.
  • VI Bal Sportowca 9 lutego.2013r.
  • VII Bal Sportowca 15 lutego 2014r.
  • VIII Bal Sportowca 14 lutego 2015r.
  • IX Bal Sportowca 13 lutego 2016r.