Od 2006 r. Klub organizuje zgrupowania dla zawodniczek grających w sekcji koszykówki dziewcząt. Dzięki staraniom szkoły i klubu wypoczynkiem letnim i zimowym obejmowaliśmy co roku więcej uczennic. Staramy się zmieniać miejsca naszych wyjazdów, aczkolwiek w ostatnich latach najczęściej przebywaliśmy pod Zakopanem. Wspierają nas liczni sponsorzy i samorząd gminny co pozwala obniżyć koszty obozu o 50%. Obok obowiązkowych zajęć koszykarskich, zawsze mamy czas na zabawę, zwiedzanie i odpoczynek. Efekty są zadziwiające – nasze zawodniczki robią ogromne postępy i odnoszą sukcesy na boiskach w Polsce i za granicą. Poniżej miejsca, daty i uczestniczki naszych obozów.

LP Miejsce obozu Termin Uczestniczki
1 Pniewy 1-12 VIII 2006 Anna Gartych
Melania Piątek
Magda Błoch
Karolina Kościuk
Agata Horbowicz
Dominika Żmudowska
2 Karnice 11-21 sierpnia 2007 Sylwia Sibera
Edyta Disterheft
Angela Czajko
Agnieszka Gartych
Magdalena Dolna
Kamila Wieczorek
Aldona Przyłucka
Anna Gartych
Karolina Kościuk
Melania Piątek
Aleksandra Godawa
Magdalena Kowalska
Magdalena Błoch
3 Czarnków 4-7lutego 2008 Sylwia Sibera
Edyta Disterheft
Angela Czajko
Agnieszka Gartych
Magdalena Dolna
Kamila Wieczorek
Aldona Przyłucka
Anna Gartych
Karolina Kościuk
Melania Piątek
Aleksandra Godawa
Magdalena Kowalska
Magdalena Błoch
Karolina Jęśko
4 Czarny Dunajec 20-28 sierpnia 2008 Sylwia Sibera
Edyta Disterheft
Angela Czajko
Zuzanna Witt
Magdalena Dolna
Kamila Wieczorek
Aldona Przyłucka
Patrycja Kostrzewa
Karolina Kościuk
Celina Ostrowska
Magdalena Błoch
Karolina Jęśko
Maja Łusiewicz
Magdalena Kossewska
Paulina Mikołajewska
Marta Suchocka
5 Kłecko 20-24 II 2009 Sylwia Sibera
Żaneta Disterheft
Angela Czajko
Zuzanna Witt
Magdalena Dolna
Kamila Wieczorek
Patrycja Kostrzewa
Karolina Kościuk
Celina Ostrowska
Magdalena Błoch
Karolina Jęśko
Maja Łusiewicz
Roksana Wiewiórka
Diana Kina
Paulina Mikołajewska
6 Karnice 2 – 11 sierpnia 2009 Magdalena Kossewska
Patrycja Kostrzewa
Maja Łusiewicz
Paulina Mikołajewska
Marta Suchocka
Magdalena Pierko
Agata Kina
Monika Jęśko
Dominika Duczyńska
Weronika Grzech
Kinga Jankowska
Marianna Kupsik
Wiktoria Wiewiórka
Patrycja,Trzeźwińska
Agata Jagła
Żaneta Disterheft
Lidia Łusiewicz
Jagoda Norkowska
Roksana Wiewiórka
Marta Warzańska
Karolina Sajczyk
7 Czarny Dunajec 19-29 VIII 2010 Kossewska Magdalena
Mikołajewska Paulina
Suchocka Marta
Pierko Magdalena
Kina Agata
Jęśko Monika
Duczyńska Dominika
Grzech Weronika
Jankowska Kinga
Kupsik Marianna
Wiewiórka Wiktoria
Trzeźwińska Patrycja
Jagła Agata
Disterheft Żaneta
Łusiewicz Lidia
Norkowska Jagoda
Kina Diana
Hajman Klaudia
Sajczyk Karolina
Witek Izabela
Mikołajewska Marta
Mikołajewska Weronika
Jurgiel Magdalena
Rajch Marta
Ślazyk Małgorzata
Radziuk Wiktoria
8 Czarny Dunajec 16-26 sierpnia 2011 Rajch Jagoda
Eksner Oliwia
Suchocka Marta
Kałużna Justyna
Ściepura Paulina
Jęśko Monika
Duczyńska Dominika
Grzech Weronika
Jankowska Kinga
Kupsik Marianna
Wiewiórka Wiktoria
Trzeźwińska Patrycja
Jagła Agata
Szynter Natalia
Norkowska Jagoda
Hajman Klaudia
Sajczyk Karolina
Witek Izabela
Mikołajewska Marta
Mikołajewska Weronika
Jurgiel Magdalena
Rajch Marta
Ślazyk Małgorzata
Radziuk Wiktoria
9 Karnice 9-18.07.2012 Patrycja Trzeźwińska
Jagoda Norkowska
Dominika Duczyńska
Kinga Jankowska
Weronika Grzech
Marianna Kupsik
Wiktoria Wiewiórka
Weronika Mikołajewska
Magdalena Jurgiel
Marta Rajch
Iza Witek
Klaudia Amielko
Wiktoria Radziuk
Jagoda Rajch
Angela Szymczak
Natalia Sajczyk
Paulina Ściepura
Natalia Szynter
Marta Mikołajewska
Justyna Kałużna
Anita Pawlaczyk
Julia Golon
Oliwia Eksner
Edyta Mitelewska
Zuzanna Malinowska
Emilia Błażyńsk
Amelia Krysztopolska
Julia Naplocha
Amelia Porębska
Wiktoria Kupsik
Ola Dolna
Katarzyna Banaszek
Maja Durejko
10 Czarny Dunajec 14-22 IX 2013 Kinga Jankowska
Weronika Grzech
Marianna Kupsik
Wiktoria Wiewiórka
Weronika Mikołajewska
Magdalena Jurgiel
Marta Rajch
Iza Witek
Klaudia Amielko
Wiktoria Radziuk
Jagoda Rajch
Angela Szymczak
Natalia Sajczyk
Paulina Ściepura
Natalia Szynter
Marta Mikołajewska
Justyna Kałużna
Anita Pawlaczyk
Julia Golon
Oliwia Eksner
Edyta Mitelewska
Zuzanna Malinowska
Emilia Błażyńska
Amelia Krysztopolska
Julia Naplocha
Amelia Porębska
Wiktoria Kupsik
Ola Dolna
Ewelina Szlaga
Izabela Szlaga
Aleksandra Radziuk
Kościuk Dominika
Wiktoria Podpora
11 Czarny Dunajec 20-28 VIII 2014 Magda Szukajło
Wiktoria Podpora
Agata Naplocha
Edyta Mitelewska
Zuzanna Malinowska
Amelia Porębska
Julia Naplocha
Julia Golon
Wiktoria Kupsik
Marta Mikołajewska
Ola Dolna
Justyna Kałużna
Anita Pawlaczyk
Iza Witek
Paulina Ściepura
Natalia Szynter
Wiktoria Radziuk
Rajcha Jagoda
Chyży Nikola
Marta Rajch
Weronika Mikołajewska
Magda Jurgiel
Wiktoria Wiewiórka
12 Czarny Dunajec 3-11.09.2016 Otylia Nowak
Zuza Sikora
Magda Ostrowska
Julia Naplocha
Patrycja Andrzejewska
Oliwia Wielgosz
Amelia Jankowska
Amelia Krysztopolska
Amelia Porębska
Magdalena Kozak
Patrycja Kowalska
Zuza Malinowska
Wiktoria Szutkowska
Emilka Błażyńska
Julia Golon
Marta Mikołajewska
Anita Pawlaczyk
Angelika Szymczak
Luiza Pertek
Zosia Czajko
Ola Radziuk.