Od 2007 r. współpracujemy z drużynami z Czech i Słowacji – OREL KOBYLI i MK HRUSOVANY.

Z klubem ze Słowacji mamy wymianę uczniowską i co roku nasze zawodniczki wyjeżdżają do naszych południowych sąsiadów. W ramach rewizyty dziewczyny ze Słowacji przyjeżdżają do Jędrzejewa. Pierwszy kontakt umożliwił nam nieoceniony śp. Marek Grenda z Olimpii Poznań, który przez ponad 20 lat utrzymywał stały kontakt z naszymi przyjaciółmi z Czechosłowacji, a potem po podziale z Czech i Słowacji . Spotkanie międzynarodowe odgrywają znaczną ca rolę w integracji europejskiej – obok stricte sportowej rywalizacji przyjęliśmy zasadę, że wizytom towarzyszy program kulturalny – zwiedzamy najpiękniejsze miejsca w poszczególnych państwach. Oprócz tego poznajemy język
i lokalne zwyczaje. Istotną cechą współpracy jest zasada goszczenia dzieci w domach. Daje to możliwość lepszego poznania się. W organizacji Międzynarodowych Weekendów z Koszykówką pomaga nam Szkoła , która zapewnia warunki do organizacji imprezy i w znacznej części finansuje przedsięwzięcie. Otrzymujemy także wsparcie od Sołectwa, Starosta Powiatowego i sponsorów. W Turniejach biorą udział zespoły z całej Wielkopolski – Poznania, Piły, Rogoźna i Trzcianki. Staramy się promować ideę sportowej rywalizacji i zdrowego trybu życia.

Lp. Nazwa, miejsce rozegrania i data Turnieju Drużyny uczestniczące. Kolejność w Turnieju Skład UKS Venus Jędrzejewo + opiekunowie
1. Międzynarodowy Turniej w Kobyli o Hrozen Jizni Moravy, Kobyli 4-6 X 2007
  1. Hrusovany (Słowacja)
  2. TO Sokół Lanzhot (Czechy)
  3. UKS Venus Jędrzejewo
  4. Orel Kobyli
  5. Olimpia

Poznań

  1. DDM Slavkov
  1. Anna Gartych
  2. Agnieszka Gartych
  3. Sylwia Sibera
  4. Angela Czajko
  5. Magdalena Kowalska
  6. Kamila Wieczorek
  7. Magdalena Dolna
  8. Magdalena Błoch
  9. Aleksandra Godawa
  10. Melania Piątek
  11. Magdalena Szynkowska
  12. Karolina Kościuk
  13. Edyta Disterheft
  14. Aldona Przyłucka

Karolina Zimna/Robert Zimny

2. I Międzynarodowy Weekend z Koszykówką , Jędrzejewo-Poznań – Kuźnica Czarnkowska 16-18 V 2008 1.Preselany

2.UKS Venus
Jędrzejewo

3.Publiczne
Gimnazjum w
Czarnkowie

4. UKS „Dwójka”
Rogoźno

  1. Anna Gartych
  2. Agnieszka Gartych
  3. Sylwia Sibera
  4. Angela Czajko
  5. Magdalena Kowalska
  6. Kamila Wieczorek
  7. Magdalena Dolna
  8. Magdalena Błoch
  9. Aleksandra Godawa
  10. Melania Piątek
  11. Karolina Kościuk
  12. Edyta Disterheft
  13. Aldona Przyłucka
  14. Magdalena Kossewska
  15. Karolina Jęśko
  16. Celina Ostrowska
  17. Marta Mitelewska
  18. Maja Łusiewicz
  19. Angelika Niedzielska
  20. Patrycja Kostrzewa
  21. Zuzanna Witt

Robert Zimny

3. Międzynarodowy Turniej w Kobyli o Hrozen Jizni Moravy, Kobyli 2-4 X 2008 1.UKS Venus Jędrzejewo

2.Ratiskoviice

3. Kobyli

4. Slavkov

5. Hrusovany

1. Sylwia Sibera

2. Angela Czajko

3. Edyta Disterheft

4. Kamila Wieczorek

5. Magdalena Dolna

6. Magdalena Błoch

7. Karolina Kościuk

8. Aldona Przyłucka

9. Paulin Mikołajewska

10. Marta Suchocka

11. Karolin Jęśko

Ewa Jachimczyk/Robert Zimny

4. II Międzynarodowy Weekend z Koszykówką, Trzcianka 28-30 V 2009
  1. Olimpia Poznań
  2. LO Trzcianka
  3. UKS VENUS Jędrzejewo
  4. Gimnazjum nr 1 Rogoźno
  5. MK Orel Hrusovany
  1. Zuzanna Witt
  2. Magdalen Dolna
  3. Maja Łusiewicz
  4. Aldona Przyłucka
  5. Magdalen Błoch
  6. Patrycja Kostrzewa
  7. Celina Ostrowska
  8. Sylwia Sibera
  9. Paulina Mikołajewska
  10. Karolina Kościuk
  11. Magdalena Kossewska
  12. Kamila Wieczorek
  13. Angela Czajko
  14. Karolina Jęśko
  15. Magdalen Dolna
  16. Magdalena Kowalska
  17. Marta Suchocka
5. Międzynarodowy Turniej w Kobyli o Hrozen Jizni Moravy, Kobyli 1-3 X 2009 1.UKS Venus
Jędrzejewo
2. MK Orel
Hrusovany

3. Orel Kobyli

4. ZS Zarosice

  1. Angela Czajko
  2. Aleksandra Bierbasz
  3. Sylwia Sibera
  4. Paulina Mikołajewska
  5. Magdalena Kossewska
  6. Celina Ostrowska
  7. Marta Mitelewska
  8. Marta Suchocka
  9. Patrycja Kostrzewa
  10. Zuzanna Witt
  11. Maja Łusiewicz
  12. Karolina Jęśko
  13. Diana Kina
  14. Patrycja Trzeźwińska
  15. Żaneta Disterheft

Sławomir Szymański/Robert Zimny/Ewa Jachimczyk

6. III Międzynarodowy Weekend z Koszykówką 13-15 V 2010, Jędrzejewo/Trzcianka
  1. MUKK Nati Poznań
  2. UKS Venus Jędrzejewo
  3. LO Trzcianka
  4. KS Basket Pi ła
  5. Gimnazjum nr 1 Rogoźno
  6. MK Orel Hrusovany
  1. Witt Zuzanna
  2. Kossewska Magdalena
  3. Łusiewicz Maja
  4. Diana Kina
  5. Jęśko Monika
  6. Kostrzewa Patrycja
  7. Ostrowska Celina
  8. Bierbasz Aleksandra
  9. Mikołajewska Paulina
  10. Jęśko Karolina
  11. Sibera Sylwia
  12. Czajko Angela
  13. Kinga Jankowska
  14. Żaneta Disterheft
  15. Patrycja Trzeźwińska
  16. Kina Agata
  17. Suchocka Marta
  18. Mitelewska Marta
  19. Pierko Magdalena
  20. Warzańska Marta
  21. Nowak Patrycja
  22. Kamila Świerczyńska
  23. Wiewiórka Wiktoria
  24. Wiewiórka Roksana
  25. Grzech Weronika
  26. Jagła Agata
  27. Norkowska Jagoda
  28. Duczyńska Dominika
  29. Jurgiel Magdalena

Ewa Jachimczyk/Robert Zimny

7. IV Międzynarodowy Weekend z Koszykówką Jędrzejewo/Trzcianka 5-7 V 2011 Młodziczki

  1. UKS Venus Jędrzejewo
  2. SP nr 1 Piła
  3. MK Hrusovany

Kadetki/Juniorki

  1. UKS Dwójka Rogoźno
  2. LO Trzcianka
  3. UKS Venus Jędrzejewo
  4. MK Hrusovany
  1. Karolina Pierko

  2. Magdalena Pierko

  3. Marta Rajch

  4. Jagoda Rajch

  5. Weronika Mikołajewska

  6. Marta Mikołajewska

  7. Klaudia Amielko

  8. Wiktoria Radziuk

  9. Małgorzata Ślazyk

  10. Kinga Jankowska

  11. Weronika Grzech

  12. Wiktoria Wiewiórka

  13. Izabela Witek

  14. Dominika Duczyńska

  15. Żaneta Disterheft

  16. Patrycja Trzeźwińska

  17. Magdalena Kossewska

  18. Jagoda Norkowska

  19. Patrycja Nowak

  20. Monika Jęśko

  21. Agata Kina

  22. Marta Suchocka

  23. Agata Jagła

  24. Karolina Sajczyk

  25. Edyta Disterheft

  26. Paulina Mikołajewska

  27. Dolna Aleksandra

  28. Kupsik Marianna

Ewa Jachimczyk/Robert Zimny

8. Międzynarodowy Turniej o Puchar MK Hrusovany, Hrusovany 2-4 VI 2011 Młodziczki

  1. NITRA
  2. UKS Venus Jędrzejewo
  3. Hrusovany
  4. Levice

Juniorki

  1. NITRA
  2. Hrusovany
  3. UKS VENUS Jędrzejewo
  1. Patrycja Trzeźwińska

  2. Magdalena Kossewska

  3. Jagoda Norkowska

  4. Magdalena Pierko

  5. Dominika Duczyńska

  6. Marta Suchocka

  7. Kinga Jankowska

  8. Weronika Grzech

  9. Wiktoria Wiewiórka

  10. Jagoda Rajch

  11. Wiktoria Radziuk

  12. Małgorzata Ślazyk

  13. Klaudia Amielko

  14. Weronika Mikołajewska

  15. Izabela Witek

  16. Marta Rajch

  17. Marta Mikołajewska

  18. Magdalena Jurgiel

Ewa Jachimczyk/Robert Zimny

9. V Międzynarodowy Weekend z Koszykówką 17-19 V 2012

Młodziczki

  1. MUKS Poznań
  2. UKS Venus Jędrzejewo
  3. SP – 1 Piła
  4. MK Slovenske Hrusovany

Kadetki

  1. UKS Venus
  2. JBB Trzcianka
  3. UKS – 2 Rogoźno
  1. Jagoda Rajch

  2. Wiktoria Wiewiórka

  3. Radziuk Wiktoria

  4. Jurgiel Magdalena

  5. Izabela Witek

  6. Paulina Ściepura

  7. Mikołajewska Weronika

  8. Klaudia Amielko

  9. Natalia Szynter

  10. Angela Szymczak

  11. Anna Stranc

  12. Natalia Sajczyk

  13. Małagorzata Ślazyk

  14. Weronika Grzech

  15. Marianna Kupsik

  16. Patrycja Trzeźwińska

  17. Kinga Jankowska

  18. Karolina Pierko

W części kulturalnej – piknik na Pomorskiej Woli i wycieczka nad morze (Kołobrzeg) wzięła udział większość sekcji koszykówki.

10. Międzynarodowy Turniej Koszykówki w Preselanach o Puchar MK Hrusovany 14-16 VI 2012

  1. UKS Venus Jędrzejewo
  2. Basket Klub Levice
  3. ZS Preselany
  4. Tvzorna Strojar Malacky
  1. Patrycja Trzeźwińska
  2. Dominika Duczyńska
  3. Kinga Jankowska
  4. Weronika Grzech
  5. Wiktoria Wiewiórka

6. Jagoda Rajch

7.Wiktoria Radziuk

8.Małgorzata Ślazyk

9.Klaudia Amielko

10.Weronika Mikołajewska

11.Izabela Witek

12.Marta Rajch

13.Marta Mikołajewska

14.Magdalena Jurgiel

15. Paulina Ściepura

16. Marianna Kupsik

Opiekunowie:

1. Robert Zimny

2. Sławomir Szymański

3. Dariusz Napierała

11. VI Międzynarodowy Weekend z Koszykówką 23-26 V 2013

  1. UKS Venus Jędrzejewo
  2. UKS-2 Rogoźno
  3. JBB Trzcianka
  4. ZS 2 Piła
  5. Gimnazjum nr 1 Trzcianka
  6. ZS Preselany
  1. Małgorzata Ślazyk
  2. Patrycja Trzeźwińska
  3. Dominika Duczyńska
  4. Ewelina Szlaga
  5. Magdalena Jurgiel
  6. Jagoda Norkowska
  7. Klaudia Amielko
  8. Wiktoria Radziuk
  9. Marta Rajch
  10. Jagoda Rajch
  11. Weronika Mikołajewska
  12. Edyta Mitelewska
  13. Zuzanna Malinowska
  14. Amelia Porębska
  15. Maja Durejko
  16. Julia Golon
  17. Marta Mikołajewska
  18. Paulina Ściepura

+ pozostałe zawodniczki uczestniczące w imprezach integracyjnych i turniejach

12. Turniej o Puchar ZS Preselany 12-15 VI 2013

Starsze – kadetki

1.Nitra

2.UKS Venus Jędrzejewo

3.ZS Preselany

Młodsze – młodziczki

1.UKS Venus Jędrzejewo

2.Nitra

3.ZS Preselany

  1. Małgorzata Ślazyk
  2. Patrycja Trzeźwińska
  3. Dominika Duczyńska
  4. Izabela Witek
  5. Magdalena Jurgiel
  6. Jagoda Norkowska
  7. Klaudia Amielko
  8. Wiktoria Radziuk
  9. Marta Rajch
  10. Jagoda Rajch
  11. Weronika Mikołajewska
  12. Edyta Mitelewska
  13. Zuzanna Malinowska
  14. Amelia Porębska
  15. Julia Golon
  16. Marta Mikołajewska
  17. Paulina Ściepura

Opiekunowie:

  1. Dariusz Napierała
  2. Sławomir Szymański
  3. Robert Zimny
13. Międzynarodowy Turniej w Preselanach 14-17 V 2014

Kolejność

1.Gimnazjum  w Jędrzejewie 

2.Malacky 

3.Preselany 

Kolejność 

1.SP Jędrzejewo 

2.Preselany 

3.Piestany 

4.Nitra 

  1. Magdalena Jurgiel
  2. Weronika Mikołajewska
  3. Marta Rajch
  4. Małgorzata Ślazyk
  5. Jagoda Rajch
  6. Klaudia Amielko
  7. Wiktoria Radziuk
  8. Julia Golon
  9. Marta Mikołajewska
  10. Izabela Szlaga
  11. Zuzanna Malinowska
  12. Edyta Mitelewska
  13. Dominika Kościuk
  14. Amelia Porębska
  15. Julia Naplocha
  16. Natalia Szynter
  17. Anita Pawlaczyk

18. Paulina Ściepura

19. Wiktoria Wiewiórka

20. Eksner Oliwia

21. Wiktoria Kupsik

Opiekunowie :

1.Dariusz Napierała

  1. Sławomir Szymański
  2. Robert Zimny
14. VII Międzynarodowy Weekend z Koszykówką 12-15 VI 2014

Juniorka i kadetka

1.UKS Venus Jędrzejewo

2.UKS-2 Rogoźno 

3.LO Trzcianka 

4.MK Preselany 

Młodziczka

1.UKS Venus

2.SP-2 Piła 

3.MK Preselany

  1. Magdalena Jurgiel
  2. Weronika Mikołajewska
  3. Marta Rajch
  4. Małgorzata Ślazyk
  5. Jagoda Rajch
  6. Klaudia Amielko
  7. Wiktoria Radziuk
  8. Julia Golon
  9. Marta Mikołajewska
  10. Izabela Szlaga
  11. Zuzanna Malinowska
  12. Edyta Mitelewska
  13. Dominika Kościuk
  14. Amelia Porębska
  15. Julia Naplocha
  16. Natalia Szynter
  17. Anita Pawlaczyk

18. Paulina Ściepura

19. Wiktoria Wiewiórka

20. Eksner Oliwia

21. Wiktoria Kupsik

15. Międzynarodowy Turniej w Kobyli 02-04.10.2014
  1. Magda Jurgiel
  2. Wiktoria Wiewiórka
  3. Weronika Mikołajewska

Opiekunowie: Robert Zimny, Dariusz Napierała

16. Międzynarodowy Turniej w Preselanach

 

20-23.05.2015

Kadetka

1. Malacky 

2. UKS Venus 

3.Preselany/Nitra

 

Młodziczka 

1. UKS Venus 

2. Preselany 

3. Nitra A 

4. Nitra B 

 

1. Magda Jurgiel, 

2. Marta Rajch, 

3. Weronika Mikołajewska, 

4. Klaudia Amielko,

5. Wiktoria Radziuk, 

6. Paulina Ściepura, 

7. Natalka Szynter, 

8. Jagoda Rajch,

9. Marta Mikołajewska, 

10. Anita Pawlaczyk, 

11. Julia Golon, 

12. Edyta Mitelewska,

13. Zuzia Malinowska, 

14. Julia Naplocha,

15. Amelia Porębska, 

16. Magda Ostrowska.

Grupę turystyczną tworzyli:  

1. Mikołaj Magdiarz, 

2. Mikołaj Ostromecki, 

3. Kuba Bilski, 

4. Mateusz Przyłucki, 

5. Maciej Frankus, 

6. Leszek Fiecek. 

 

Opiekunowie: Robert Zimny, Teresa Zozula, Karolina Przytulska, Joanna Magdziarz, Stenia Trafas. 

17. VIII Międzynarodowy Weekend z Koszykówką 

 

10 – 13.06.2015

 

Kadetka 

 

1. UKS Venus Jędrzejewo

2. UKS-2 Rogoźno 

3. LO Trzcianka 

4. MK Preselany 

 

Młodziczka 

1. UKS Venus

2. SP-2 Piła 

3. MK Preselany

 

1. Magda Jurgiel, 

2. Marta Rajch, 

3. Weronika Mikołajewska, 

4. Klaudia Amielko,

5. Wiktoria Radziuk, 

6. Paulina Ściepura, 

7. Natalka Szynter, 

8. Jagoda Rajch,

9. Marta Mikołajewska, 

10. Anita Pawlaczyk, 

11. Julia Golon, 

12. Edyta Mitelewska,

13. Zuzia Malinowska, 

14. Julia Naplocha,

15. Amelia Porębska, 

16. Magda Ostrowska.

18. Turniej w Kobyli 01-03.10.2015
  1. ZS Preselany
  2. UKS Venus
  3. Kuyov Czechy
  4. ZS Kobyli
  1. Dominika Kościuk
  2. Julia Golon
  3. Edyta Mitelewska
  4. Zuzanna Malinowska
  5. Amelia Porębska
  6. Zuzanna Żytlińska
  7. Magda Kozak
  8. Magda Ostrowska
  9. Amelia Jankowska
  10. Zuzanna Sikora
  11. Julia Naplocha
  12. Wiktoria Szutkowska
  13. Amelia Krysztopolska

Opiekunowie: Sebastian Pisowodzki, Krzysiu Jaworski, Robert Zimny

19. Międzynarodowy Turniej w Preselanach 19-21.05.2016 1. ZS Jędrzejewo

2. ZS Preselany

3. ZS Kobyli

1. Edyta Mitelewska

2. Zuzanna Malinowska

3. Magda Ostrowska

4. Lena Wiśniewska

5. Otylia Nowak

6. Ola Radziuk

7. Julia Golon

8. Marta Mikołajewska

9. Paulina Ściepura

10. Wiktoria Radziuk

11. Iza Witek

12. Jagoda Rajch

13. Klaudia Pielach

14. Amelia Jankowska

15. Zuzia Sikora

Opiekunowie: Robert Zimny, Alicja Cieślak, Ewa Jachimczyk, Sebastian Pisowodzki

20. IX Międzynarodowy Weekend z Koszykówką

9-11 czerwca 2016

1.ZS Preselany

2.Bambinis Trzcianka

3.Orel Kobyli

4.Uks Venus

1. Edyta Mitelewska

2. Zuzanna Malinowska

3. Magda Ostrowska

4. Lena Wiśniewska

5. Otylia Nowak

6. Ola Radziuk

7. Julia Golon

8. Marta Mikołajewska

9. Paulina Ściepura

10. Wiktoria Radziuk

11. Iza Witek

12. Jagoda Rajch

13. Klaudia Pielach

14. Amelia Jankowska

15. Zuzia Sikora

21. Turniej o Puchar Winnej Latorośli Moraw w Kobyli

06-08.10.2016

1.Preselany

2. UKS Venus

3. Kobyli

4. Nitra

  1. Otylia Nowak,

  2. Zuza Sikora,

  3. Magda Ostrowska,

  4. Julia Naplocha,

  5. Patrycja Andrzejewska,

  6. Oliwia Wielgosz,

  7. Amelia Jankowska,

  8. Amelia Krysztopolska,

  9. Amelia Porębska,

  10. Magdalena Kozak,

  11. Patrycja Kowalska,

  12. Zuza Malinowska,

  13. Wiktoria Szutkowska,

  14. Emilka Błażyńska,

  15. Julia Golon,

  16. Marta Mikołajewska.